| created_at | "2026-04-24T15:40:21.582Z" 4/24/2026, 3:40:21 PM |
| model | "moonshotai/kimi-k2.6-20260420" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 915 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 250415 |
| tokens_prompt | 50 |
| tokens_completion | 10758 |
| native_tokens_prompt | 56 |
| native_tokens_completion | 11378 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 10756 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| usage | 0.0455568 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "add59ea9-3c98-449b-b159-c5ff38127068" | | is_byok | false | | latency | 10050 | | model_permaslug | "moonshotai/kimi-k2.6-20260420" | | provider_name | "Parasail" | | status | 504 |
| | 1 | | endpoint_id | "d1de229d-bb53-48c0-aff4-02e570db5efc" | | id | "chatcmpl-b2a2858031e9fa43" | | is_byok | false | | latency | 912 | | model_permaslug | "moonshotai/kimi-k2.6-20260420" | | provider_name | "Io Net" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777045221-h4wgEfy5uyO1yvnky6du" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777045221-ImNjyVpIDRyiKU4k6w43" |
| upstream_id | "chatcmpl-b2a2858031e9fa43" |
| total_cost | 0.0455568 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Io Net" |
| response_cache_source_id | (null) |