| created_at | "2026-04-24T16:45:01.616Z" 4/24/2026, 4:45:01 PM |
| model | "xiaomi/mimo-v2.5-20260422" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 3256 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 41607 |
| tokens_prompt | 46 |
| tokens_completion | 4108 |
| native_tokens_prompt | 283 |
| native_tokens_completion | 5479 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 5352 |
| native_tokens_cached | 256 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| usage | 0.01098928 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "2af4bf94-26fa-42b9-bce0-8b11071e105a" | | id | "528ce6a2cfc441d1be43675f6015f0c3" | | is_byok | false | | latency | 3253 | | model_permaslug | "xiaomi/mimo-v2.5-20260422" | | provider_name | "Xiaomi" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777049101-Pqkcb5r32DcpFeIDoCih" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777049101-D2YxhJtChIAGPDvKfOS8" |
| upstream_id | "528ce6a2cfc441d1be43675f6015f0c3" |
| total_cost | 0.01098928 |
| cache_discount | 0.00008192 |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Xiaomi" |
| response_cache_source_id | (null) |