| created_at | "2026-04-24T16:50:27.083Z" 4/24/2026, 4:50:27 PM |
| model | "xiaomi/mimo-v2.5-pro-20260422" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 1484 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 11971 |
| tokens_prompt | 83 |
| tokens_completion | 666 |
| native_tokens_prompt | 346 |
| native_tokens_completion | 710 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 686 |
| native_tokens_cached | 320 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| usage | 0.00222 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "5c24ecc9-5ba1-4af0-8877-3402889e7d0a" | | id | "4ee8942bc51f4a11996eefcfc4a5dee4" | | is_byok | false | | latency | 1404 | | model_permaslug | "xiaomi/mimo-v2.5-pro-20260422" | | provider_name | "Xiaomi" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777049427-jXMCfQFp7k5YRpgJ7VC3" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777049427-9hfm9AtLoyToI6SAU1WX" |
| upstream_id | "4ee8942bc51f4a11996eefcfc4a5dee4" |
| total_cost | 0.00222 |
| cache_discount | 0.000256 |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Xiaomi" |
| response_cache_source_id | (null) |