| created_at | "2026-04-24T18:11:46.672Z" 4/24/2026, 6:11:46 PM |
| model | "moonshotai/kimi-k2.6-20260420" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 1310 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 9044 |
| tokens_prompt | 83 |
| tokens_completion | 356 |
| native_tokens_prompt | 94 |
| native_tokens_completion | 353 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 354 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| usage | 0.0015013 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "85421399-264f-405d-9ad9-67835b01a3e0" | | is_byok | false | | latency | 58 | | model_permaslug | "moonshotai/kimi-k2.6-20260420" | | provider_name | "BaseTen" | | status | 429 |
| | 1 | | endpoint_id | "c72793fd-50f1-43c4-ae81-0ec212e23c05" | | id | "e0460228feca4104b052583877869997" | | is_byok | false | | latency | 1310 | | model_permaslug | "moonshotai/kimi-k2.6-20260420" | | provider_name | "AtlasCloud" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777054306-2sUdw0VPmCgUigHw61VI" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777054306-yni48GVpqmNWBXRB9sR1" |
| upstream_id | "e0460228feca4104b052583877869997" |
| total_cost | 0.0015013 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "AtlasCloud" |
| response_cache_source_id | (null) |