| created_at | "2026-04-24T21:31:12.153Z" 4/24/2026, 9:31:12 PM |
| model | "openai/gpt-5.5-20260423" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 1219 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 1321 |
| tokens_prompt | 46 |
| tokens_completion | 1 |
| native_tokens_prompt | 52 |
| native_tokens_completion | 28 |
| native_tokens_completion_images | 0 |
| native_tokens_reasoning | 21 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "completed" |
| usage | 0.0011 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "58e5b336-423e-430b-a2ab-8bc353f0c51b" | | id | "resp_08c3d4f1d1c10f090169ebe12042688195954f571d4787af87" | | is_byok | false | | latency | 351 | | model_permaslug | "openai/gpt-5.5-20260423" | | provider_name | "OpenAI" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777066272-XX42TeahyQdBXwszjemU" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777066272-7GuJr3Z5VWfyLKbJT3T1" |
| upstream_id | "resp_08c3d4f1d1c10f090169ebe12042688195954f571d4787af87" |
| total_cost | 0.0011 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "OpenAI" |
| response_cache_source_id | (null) |