| created_at | "2026-04-25T14:00:54.622Z" 4/25/2026, 2:00:54 PM |
| model | "deepseek/deepseek-v4-pro-20260423" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 3627 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 159524 |
| tokens_prompt | 71 |
| tokens_completion | 2197 |
| native_tokens_prompt | 158 |
| native_tokens_completion | 2190 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 2052 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| usage | 0.0099678 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "d084170b-dd99-4e53-9ae1-b63881f3cfbf" | | is_byok | false | | latency | 269 | | model_permaslug | "deepseek/deepseek-v4-pro-20260423" | | provider_name | "DeepSeek" | | status | 429 |
| | 1 | | endpoint_id | "13bda129-f8a6-4a60-b1db-98082e5f7ccd" | | id | "ogZWW6D-2dTqGa-9f1de06f306699a0" | | is_byok | false | | latency | 3627 | | model_permaslug | "deepseek/deepseek-v4-pro-20260423" | | provider_name | "Together" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777125654-yJvSwJjHIfhDBynTJHxj" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777125654-K3Dv9itHB1fdoD5EMzR9" |
| upstream_id | "ogZWW6D-2dTqGa-9f1de06f306699a0" |
| total_cost | 0.0099678 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Together" |
| response_cache_source_id | (null) |