| created_at | "2026-04-25T14:19:53.211Z" 4/25/2026, 2:19:53 PM |
| model | "deepseek/deepseek-v4-flash-20260423" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 603 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 797 |
| tokens_prompt | 58 |
| tokens_completion | 1 |
| native_tokens_prompt | 57 |
| native_tokens_completion | 2 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 0 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| usage | 0.00000854 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "722e0746-2034-4d6e-a08f-e6271849ee9e" | | id | "b9bc771a-1ced-4b86-a0f9-f2abbb037cf5" | | is_byok | false | | latency | 280 | | model_permaslug | "deepseek/deepseek-v4-flash-20260423" | | provider_name | "DeepSeek" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777126793-tn2z8oMIV9Lg9uW8UNQq" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777126793-YVstBUSNZo9dQwjzf4W1" |
| upstream_id | "b9bc771a-1ced-4b86-a0f9-f2abbb037cf5" |
| total_cost | 0.00000854 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "DeepSeek" |
| response_cache_source_id | (null) |