| created_at | "2026-04-25T15:01:50.955Z" 4/25/2026, 3:01:50 PM |
| model | "deepseek/deepseek-v4-pro-20260423" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 956 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 11659 |
| tokens_prompt | 112 |
| tokens_completion | 470 |
| native_tokens_prompt | 107 |
| native_tokens_completion | 399 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 341 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| usage | 0.000393675 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "d084170b-dd99-4e53-9ae1-b63881f3cfbf" | | id | "24c2edac-bfa0-4c8c-bc77-7e210c25d053" | | is_byok | false | | latency | 276 | | model_permaslug | "deepseek/deepseek-v4-pro-20260423" | | provider_name | "DeepSeek" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777129310-CndWIqenU0L6fWdhHTS5" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777129310-XZ9SG1XGBSTD4vOIs6u6" |
| upstream_id | "24c2edac-bfa0-4c8c-bc77-7e210c25d053" |
| total_cost | 0.000393675 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "DeepSeek" |
| response_cache_source_id | (null) |