| created_at | "2026-04-27T08:02:29.401Z" 4/27/2026, 8:02:29 AM |
| model | "qwen/qwen3.5-plus-20260420" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 683 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 9129 |
| tokens_prompt | 44 |
| tokens_completion | 544 |
| native_tokens_prompt | 55 |
| native_tokens_completion | 565 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 453 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| usage | 0.001378 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "8b4a0fbb-6705-4f8d-a7f1-ad18ecc0edbc" | | id | "chatcmpl-0ee16f55-4926-9080-bea5-96116fd19ac4" | | is_byok | false | | latency | 683 | | model_permaslug | "qwen/qwen3.5-plus-20260420" | | provider_name | "Alibaba" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777276949-ERCdoVT6cmdGdQXTfz5I" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777276949-urHLQDgPzgklpZsXEfX1" |
| upstream_id | "chatcmpl-0ee16f55-4926-9080-bea5-96116fd19ac4" |
| total_cost | 0.001378 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Alibaba" |
| response_cache_source_id | (null) |