| created_at | "2026-04-27T09:00:24.265Z" 4/27/2026, 9:00:24 AM |
| model | "qwen/qwen3.6-27b-20260422" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 1069 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 10341 |
| tokens_prompt | 46 |
| tokens_completion | 621 |
| native_tokens_prompt | 57 |
| native_tokens_completion | 676 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 670 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| usage | 0.0024678 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "82097366-3a73-4790-ac36-f96ba9f6f577" | | id | "chatcmpl-4d954dd0-324f-922f-97b5-ab03956c10e7" | | is_byok | false | | latency | 1069 | | model_permaslug | "qwen/qwen3.6-27b-20260422" | | provider_name | "Alibaba" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777280424-wd3fRtOKNGzIbU83p2RR" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777280424-pr4byPiW26c5vFM9ZbN2" |
| upstream_id | "chatcmpl-4d954dd0-324f-922f-97b5-ab03956c10e7" |
| total_cost | 0.0024678 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Alibaba" |
| response_cache_source_id | (null) |