| created_at | "2026-05-01T12:23:31.049Z" 5/1/2026, 12:23:31 PM |
| model | "x-ai/grok-4.20-20260309" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 19769 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 20242 |
| tokens_prompt | 46 |
| tokens_completion | 692 |
| native_tokens_prompt | 159 |
| native_tokens_completion | 2473 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 2389 |
| native_tokens_cached | 64 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "completed" |
| usage | 0.00631405 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "3ecee37f-b217-4093-87fb-aaf0afe307af" | | id | "25e815b9-9c02-9c76-a9ef-7902cb03afc7" | | is_byok | false | | latency | 111 | | model_permaslug | "x-ai/grok-4.20-20260309" | | provider_name | "xAI" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777638211-ZpqFZabXj5IgM0k2NlKQ" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777638211-8RyfQJ2j8EYghJykajR1" |
| upstream_id | "25e815b9-9c02-9c76-a9ef-7902cb03afc7" |
| total_cost | 0.00631405 |
| cache_discount | 0.0000672 |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "xAI" |
| response_cache_source_id | (null) |