| created_at | "2026-05-01T12:40:00.839Z" 5/1/2026, 12:40:00 PM |
| model | "x-ai/grok-4.3-20260430" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 5107 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 5142 |
| tokens_prompt | 51 |
| tokens_completion | 86 |
| native_tokens_prompt | 170 |
| native_tokens_completion | 415 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 414 |
| native_tokens_cached | 128 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "completed" |
| usage | 0.0011156 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "45623cb8-18e5-4b32-8fc4-85d05439982d" | | id | "0ffc9292-b797-8e85-5441-82515937dd71" | | is_byok | false | | latency | 97 | | model_permaslug | "x-ai/grok-4.3-20260430" | | provider_name | "xAI" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777639200-ML0MoLk55V0r1AxkD7L6" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777639200-kWiPGOaoAV9LMHXhiSBX" |
| upstream_id | "0ffc9292-b797-8e85-5441-82515937dd71" |
| total_cost | 0.0011156 |
| cache_discount | 0.0001344 |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "xAI" |
| response_cache_source_id | (null) |