| created_at | "2026-05-01T12:53:44.946Z" 5/1/2026, 12:53:44 PM |
| model | "x-ai/grok-4.3-20260430" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 10287 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 10349 |
| tokens_prompt | 83 |
| tokens_completion | 163 |
| native_tokens_prompt | 211 |
| native_tokens_completion | 867 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 862 |
| native_tokens_cached | 192 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "completed" |
| usage | 0.00222965 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "45623cb8-18e5-4b32-8fc4-85d05439982d" | | id | "b0e9374c-704b-979d-b1f4-c62d57f2c881" | | is_byok | false | | latency | 105 | | model_permaslug | "x-ai/grok-4.3-20260430" | | provider_name | "xAI" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777640024-lwf8i5Sfr9h4lMuIwTw8" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777640024-054lDm6sIsyh40X77tyc" |
| upstream_id | "b0e9374c-704b-979d-b1f4-c62d57f2c881" |
| total_cost | 0.00222965 |
| cache_discount | 0.0002016 |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "xAI" |
| response_cache_source_id | (null) |