| created_at | "2026-05-10T12:05:42.546Z" 5/10/2026, 12:05:42 PM |
| model | "google/gemma-4-26b-a4b-it-20260403" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 420 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 6843 |
| tokens_prompt | 58 |
| tokens_completion | 147 |
| native_tokens_prompt | 60 |
| native_tokens_completion | 2 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 171 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| service_tier | (null) |
| usage | 0.00000426 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "d99bcbe6-bec3-4991-965e-45fea79fe63c" | | id | "chatcmpl-958a8d116832cdefdf99383c22126067" | | is_byok | false | | latency | 420 | | model_permaslug | "google/gemma-4-26b-a4b-it-20260403" | | provider_name | "DekaLLM" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1778414742-vkoUT2ruiR7ZEr5gExN6" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1778414742-vU2d5zmQjNAhl9LiO2hJ" |
| upstream_id | "chatcmpl-958a8d116832cdefdf99383c22126067" |
| total_cost | 0.00000426 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "DekaLLM" |
| response_cache_source_id | (null) |