| created_at | "2026-05-10T13:01:45.091Z" 5/10/2026, 1:01:45 PM |
| model | "google/gemma-4-31b-it-20260402" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 5608 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 5609 |
| tokens_prompt | 46 |
| tokens_completion | 1 |
| native_tokens_prompt | 59 |
| native_tokens_completion | 2 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 0 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| service_tier | (null) |
| usage | 0.00000906 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "69279254-6a96-4e9d-abc6-ea76e6bf8e97" | | id | "7e8f85d28b92206cc8a3da8846d421e5" | | is_byok | false | | latency | 5462 | | model_permaslug | "google/gemma-4-31b-it-20260402" | | provider_name | "Novita" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1778418105-fbfILFIScQ5n4duuekdL" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1778418105-nTzWcfC5KqpDhpkKXrl3" |
| upstream_id | "7e8f85d28b92206cc8a3da8846d421e5" |
| total_cost | 0.00000906 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Novita" |
| response_cache_source_id | (null) |