| created_at | "2026-05-10T13:18:02.904Z" 5/10/2026, 1:18:02 PM |
| model | "google/gemma-4-26b-a4b-it-20260403" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 475 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 3063 |
| tokens_prompt | 112 |
| tokens_completion | 494 |
| native_tokens_prompt | 121 |
| native_tokens_completion | 486 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 463 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| service_tier | (null) |
| usage | 0.00021255 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "e22ce918-7adb-4e4f-b2e2-c6c5b3066b69" | | id | "chatcmpl-ac3e477b9cea1213" | | is_byok | false | | latency | 458 | | model_permaslug | "google/gemma-4-26b-a4b-it-20260403" | | provider_name | "NextBit" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1778419082-MpBh3tQTK38VWYmHz8Q2" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1778419082-1lnfuESd94c01IAo5GgA" |
| upstream_id | "chatcmpl-ac3e477b9cea1213" |
| total_cost | 0.00021255 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "NextBit" |
| response_cache_source_id | (null) |