| created_at | "2026-05-10T14:02:21.881Z" 5/10/2026, 2:02:21 PM |
| model | "google/gemma-4-31b-it-20260402" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 5380 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 17580 |
| tokens_prompt | 52 |
| tokens_completion | 128 |
| native_tokens_prompt | 59 |
| native_tokens_completion | 138 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 126 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| service_tier | (null) |
| usage | 0.0000808 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "29b94af5-d8f8-419a-9cf1-ae1f2831142b" | | is_byok | false | | latency | 112 | | model_permaslug | "google/gemma-4-31b-it-20260402" | | provider_name | "Venice" | | status | 429 |
| | 1 | | endpoint_id | "69279254-6a96-4e9d-abc6-ea76e6bf8e97" | | is_byok | false | | latency | 47 | | model_permaslug | "google/gemma-4-31b-it-20260402" | | provider_name | "Novita" | | status | 429 |
| | 2 | | endpoint_id | "9d4644e9-a5e5-41f4-b810-d75f484d2c24" | | is_byok | false | | latency | 17 | | model_permaslug | "google/gemma-4-31b-it-20260402" | | provider_name | "Parasail" | | status | 429 |
| | 3 | | endpoint_id | "576fca5b-f09c-4bda-b560-9989c39ac3ab" | | id | "oiY3Hg4-zfFMX-9f997b3031a569a4" | | is_byok | false | | latency | 5161 | | model_permaslug | "google/gemma-4-31b-it-20260402" | | provider_name | "Together" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1778421741-mObilxcpDvNYAWnmmkG7" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1778421741-XsJD5cgzZP94o1MbKtHt" |
| upstream_id | "oiY3Hg4-zfFMX-9f997b3031a569a4" |
| total_cost | 0.0000808 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Together" |
| response_cache_source_id | (null) |