| created_at | "2026-05-22T15:54:17.86Z" 5/22/2026, 3:54:17 PM |
| model | "qwen/qwen3.7-max-20260520" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 919 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 40576 |
| tokens_prompt | 46 |
| tokens_completion | 2196 |
| native_tokens_prompt | 46 |
| native_tokens_completion | 2840 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 2750 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| service_tier | (null) |
| usage | 0.021415 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "6d30fdc6-f2a7-4bdf-b6ba-32353496d723" | | id | "chatcmpl-b0b7ba2b-9ac6-9f82-8af5-e1984a609ab0" | | is_byok | false | | latency | 918 | | model_permaslug | "qwen/qwen3.7-max-20260520" | | provider_name | "Alibaba" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.15.0; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1779465257-WqbMTYxs3OSPF40Do1Iw" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1779465257-oT6NC7WestWTXRHS4BL6" |
| upstream_id | "chatcmpl-b0b7ba2b-9ac6-9f82-8af5-e1984a609ab0" |
| total_cost | 0.021415 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Alibaba" |
| response_cache_source_id | (null) |