| created_at | "2026-05-27T10:15:05.039Z" 5/27/2026, 10:15:05 AM |
| model | "thedrummer/cydonia-24b-v4.1" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 171 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 6093 |
| tokens_prompt | 46 |
| tokens_completion | 206 |
| native_tokens_prompt | 213 |
| native_tokens_completion | 171 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 0 |
| native_tokens_cached | 208 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| service_tier | (null) |
| usage | 0.0001182 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "4d46db86-63fe-47eb-85f1-6a7567af190c" | | id | "chatcmpl-34574d03e711414989a16116d4ec7aa5" | | is_byok | false | | latency | 171 | | model_permaslug | "thedrummer/cydonia-24b-v4.1" | | provider_name | "Parasail" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.15.0; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1779876905-itvCPxCoDma00ppe0up3" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1779876905-BPiEjNisBW9m9XBTCiFk" |
| upstream_id | "chatcmpl-34574d03e711414989a16116d4ec7aa5" |
| total_cost | 0.0001182 |
| cache_discount | 0.0000312 |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Parasail" |
| response_cache_source_id | (null) |