| created_at | "2026-05-29T10:04:26.811Z" 5/29/2026, 10:04:26 AM |
| model | "anthropic/claude-4.8-opus-20260528" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 3605 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 10882 |
| tokens_prompt | 50 |
| tokens_completion | 161 |
| native_tokens_prompt | 72 |
| native_tokens_completion | 677 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 159 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "end_turn" |
| service_tier | "default" |
| usage | 0.017285 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "b0d3beaa-5ff7-4666-a749-b1bb2b14c916" | | id | "msg_01CJg6to7pgB4ChvKwcmtYa3" | | is_byok | false | | latency | 1157 | | model_permaslug | "anthropic/claude-4.8-opus-20260528" | | provider_name | "Anthropic" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.16.0; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1780049066-t4dOowIRsSXbVtxQXRsb" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1780049066-kUX0HAVGLUF9qPAe7dy7" |
| upstream_id | "msg_01CJg6to7pgB4ChvKwcmtYa3" |
| total_cost | 0.017285 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Anthropic" |
| response_cache_source_id | (null) |