| created_at | "2026-02-16T21:24:18.933497+00:00" 2/16/2026, 9:24:18 PM |
| model | "deepseek/deepseek-v3.2-20251201" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 1030 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 8087 |
| tokens_prompt | 77 |
| tokens_completion | 301 |
| native_tokens_prompt | 67 |
| native_tokens_completion | 276 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 0 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| usage | 0.000128423 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | id | "489758b060c0d313e120f7b5dc5fca51" | | status | 200 | | is_byok | false | | latency | 1030 | | endpoint_id | "8a5fb6d3-ef71-4958-af54-269ffa3a3c6e" | | provider_name | "Novita" | | model_permaslug | "deepseek/deepseek-v3.2-20251201" |
|
|
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1771277050-pquilPX43FigSMeEObkp" |
| upstream_id | "489758b060c0d313e120f7b5dc5fca51" |
| total_cost | 0.000128423 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Novita" |