| created_at | "2026-04-24T19:38:24.622Z" 4/24/2026, 7:38:24 PM |
| model | "anthropic/claude-4.7-opus-20260416" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 1656 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 3322 |
| tokens_prompt | 107 |
| tokens_completion | 239 |
| native_tokens_prompt | 166 |
| native_tokens_completion | 298 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 55 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "end_turn" |
| usage | 0.00828 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "0fa65117-00d9-4835-808d-9b68041d9ce4" | | id | "55358f31-95a7-417d-8417-f165f89e7dd2" | | is_byok | false | | latency | 669 | | model_permaslug | "anthropic/claude-4.7-opus-20260416" | | provider_name | "Amazon Bedrock" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777059504-e773TZE7cmeFYfsA2eKQ" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777059504-TZhpnkacIK0sxQGIgOp7" |
| upstream_id | "55358f31-95a7-417d-8417-f165f89e7dd2" |
| total_cost | 0.00828 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Amazon Bedrock" |
| response_cache_source_id | (null) |