| created_at | "2026-04-25T14:55:12.375Z" 4/25/2026, 2:55:12 PM |
| model | "deepseek/deepseek-v4-pro-20260423" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 1403 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 530262 |
| tokens_prompt | 107 |
| tokens_completion | 24893 |
| native_tokens_prompt | 110 |
| native_tokens_completion | 23439 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 23360 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| usage | 0.02043978 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "13bda129-f8a6-4a60-b1db-98082e5f7ccd" | | is_byok | false | | latency | 121 | | model_permaslug | "deepseek/deepseek-v4-pro-20260423" | | provider_name | "Together" | | status | 429 |
| | 1 | | endpoint_id | "d084170b-dd99-4e53-9ae1-b63881f3cfbf" | | id | "cf698740-d88c-455d-8b76-34630ef472a2" | | is_byok | false | | latency | 272 | | model_permaslug | "deepseek/deepseek-v4-pro-20260423" | | provider_name | "DeepSeek" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777128912-nFhYk7ylO5tNDzeUJC39" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777128912-AlbcPMNeYzjC65kD9N3X" |
| upstream_id | "cf698740-d88c-455d-8b76-34630ef472a2" |
| total_cost | 0.02043978 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "DeepSeek" |
| response_cache_source_id | (null) |