| created_at | "2026-04-27T10:18:40.299Z" 4/27/2026, 10:18:40 AM |
| model | "qwen/qwen3.6-max-preview-20260420" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 1587 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 247904 |
| tokens_prompt | 77 |
| tokens_completion | 8229 |
| native_tokens_prompt | 76 |
| native_tokens_completion | 9667 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 9362 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| usage | 0.0755014 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "ca7fc0c7-f23d-4ac5-b2e0-945be5b61787" | | id | "chatcmpl-a15d04dc-8aad-9e10-ae53-f1d9ed753355" | | is_byok | false | | latency | 1587 | | model_permaslug | "qwen/qwen3.6-max-preview-20260420" | | provider_name | "Alibaba" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1777285120-ePqb59ZLZblW23S9EZFF" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1777285120-gRE09PHxSvGR99S7IPU4" |
| upstream_id | "chatcmpl-a15d04dc-8aad-9e10-ae53-f1d9ed753355" |
| total_cost | 0.0755014 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Alibaba" |
| response_cache_source_id | (null) |