| created_at | "2026-05-10T12:19:53.846Z" 5/10/2026, 12:19:53 PM |
| model | "google/gemma-4-26b-a4b-it-20260403" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 286 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 12377 |
| tokens_prompt | 107 |
| tokens_completion | 492 |
| native_tokens_prompt | 119 |
| native_tokens_completion | 472 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 430 |
| native_tokens_cached | 0 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "stop" |
| service_tier | (null) |
| usage | 0.00020427 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "03b96766-ef7e-454f-9519-c76b70654b49" | | id | "8450f84b01f65746b268beba018c31d2" | | is_byok | false | | latency | 257 | | model_permaslug | "google/gemma-4-26b-a4b-it-20260403" | | provider_name | "Novita" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1778415593-KekcxybvLrOD0W99u4h4" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1778415593-65zT8dKg0j3SMlP4Wcxu" |
| upstream_id | "8450f84b01f65746b268beba018c31d2" |
| total_cost | 0.00020427 |
| cache_discount | (null) |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "Novita" |
| response_cache_source_id | (null) |