| created_at | "2026-05-10T12:49:00.413Z" 5/10/2026, 12:49:00 PM |
| model | "x-ai/grok-4.3-20260430" |
| app_id | 182717 |
| external_user | (null) |
| streamed | true |
| cancelled | false |
| latency | 440 |
| moderation_latency | (null) |
| generation_time | 685 |
| tokens_prompt | 107 |
| tokens_completion | 25 |
| native_tokens_prompt | 216 |
| native_tokens_completion | 18 |
| native_tokens_completion_images | (null) |
| native_tokens_reasoning | 0 |
| native_tokens_cached | 64 |
| num_media_prompt | (null) |
| num_input_audio_prompt | (null) |
| num_media_completion | 0 |
| num_search_results | (null) |
| num_fetches | (null) |
| web_search_engine | (null) |
| origin | "https://ncbench.com/" |
| is_byok | false |
| finish_reason | "stop" |
| native_finish_reason | "completed" |
| service_tier | "default" |
| usage | 0.0002478 |
| router | (null) |
| provider_responses | | 0 | | endpoint_id | "45623cb8-18e5-4b32-8fc4-85d05439982d" | | id | "5205fae7-21e1-9033-a077-13503c87f9f9" | | is_byok | false | | latency | 123 | | model_permaslug | "x-ai/grok-4.3-20260430" | | provider_name | "xAI" | | status | 200 |
|
|
| user_agent | "langchainjs-openai/1.0.0 ((node/v24.14.1; linux; x64))" |
| http_referer | (null) |
| request_id | "req-1778417340-KXG4sriMVmMJMPrirndw" |
| session_id | (null) |
| api_type | "completions" |
| id | "gen-1778417340-B9Y57XJQKA42uxNQxbb6" |
| upstream_id | "5205fae7-21e1-9033-a077-13503c87f9f9" |
| total_cost | 0.0002478 |
| cache_discount | 0.0000672 |
| upstream_inference_cost | 0 |
| provider_name | "xAI" |
| response_cache_source_id | (null) |